Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем СТАЯ
град София, Овча купел 1
200 €
391.17 лв.

(10 €, 19.56 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:23 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 112 пъти.
Площ:
20 m2

Описание на имота:

БЕЗ ХАЗЯИ.Добре обзаведена просторна стая с тераса от наемателски апартамент,подходяща за мъж.Ползва се кухня и санитарен възел.В близост до бул.Монтевидео.............................За контакти, информация и огледи: телефони: 0877980908, 0877980909 или на адрес:бул. ''Христо Ботев '' 17, ет.1, офис 101
За контакт:
0877980908

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
БЕТИ КОНСУЛТ ЕООД
0877/980-908,0876/114-112
БЕТИ КОНСУЛТ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2012 г.
beticonsult.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Бул.Христо Ботев 17 ет.1 офис 101
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем СТАЯ
град София, Овча купел 1
Обява: 2a177736100885916

200 €
391.17 лв.
История на цената
(10 €, 19.56 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Овча купел 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност